Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Zmiany w odbiorze odpadów komunalnych 12 listopada

Informujemy mieszkańców m.st. Warszawy, że w związku z ustanowieniem 12 listopada 2018 r. (poniedziałek) uroczystym świętem narodowym oraz dniem wolnym od pracy z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, odbiór odpadów przypadający w harmonogramach na ten dzień ulega zmianie.

Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę LEKARO (Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Wawer, Wesoła)
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy wielorodzinnej, jednorodzinnej oraz niemieszkalnej ulegają zmianom. Zaktualizowane informacje dot. harmonogramów odbioru w konkretnych lokalizacjach znajdują się na stronie:
http://lekaro.pl/zmiana-terminu-wywozow/

Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę MPO (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Włochy, Wola, Targówek, Żoliborz)
 • W dzielnicach Bemowo, Białołęka, Mokotów, Targówek, Wola, odbiory przypadające na dzień 12 listopada będą realizowane zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami.
 • W dzielnicach Bielany, Ochota, Śródmieście, Ursus, Włochy, Żoliborz, odbiory będą realizowane zgodnie z poniższymi przesunięciami:
  • 13 listopada (wtorek) za dzień 12 listopada (poniedziałek),
  • 14 listopada (środa) za dzień 13 listopada (wtorek),
  • 15 listopada (czwartek) za dzień 14 listopada (środa),
  • 16 listopada (piątek) za dzień 15 listopada (czwartek),
  • 17 listopada (sobota) za dzień 16 listopada (piątek) oraz odbiory zgodnie z harmonogram przypadające na dzień 17 listopada (sobota).

Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę SUEZ Polska (Ursynów i Wilanów)
Tego dnia firma będzie realizować odbiory odpadów z części nieruchomości. Zaktualizowany harmonogram zawierający zmienione daty odbiorów, znajduje się na stronie:
https://miastosuez.pl/link/calendar/WAW8

 
  

  

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.