Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Krok po kroku

Od dnia 1 sierpnia 2014 r.  na terenie całej Warszawy obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. Mieszkańcy segregują odpady na trzy pojemniki.
 
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

Raport z konsultacji społecznych projektu nowego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie m.st. Warszawy już dostępny!

Informujemy mieszkańców m.st. Warszawy, że został opublikowany raport z konsultacji społecznych w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie m.st. Warszawy na Warszawskiej Platformie Konsultacji Społecznych
Dokument zawiera analizę uwag uczestników konsultacji zgłoszonych w terminie od 16 do 30 listopada 2017 roku oraz opis zmian w selektywnej zbiórce odpadów komunalnych wprowadzanych rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U. z 2017 r. poz.19). W Warszawie zmiany te zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2019 r.
Zapraszamy do zapoznania się z Raportem