Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Krok po kroku

Od dnia 1 sierpnia 2014 r.  na terenie całej Warszawy obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. Mieszkańcy segregują odpady na trzy pojemniki.
 
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

Podsumowanie akcji charytatywnej Świąteczna Eko Pomoc

Dziękujemy mieszkańcom Warszawy za udział w akcji charytatywnej Świąteczna Eko Pomoc. W dwóch Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, przez 4 godziny trwania tego wydarzenia, rozdaliśmy niemal 6,5 tyś. świątecznych drzewek, a w zamian zebraliśmy ponad 34 tony odpadów segregowanych, w tym: szkło – 3,92 t, opakowania z papieru i tektury – 3,88 t, opakowania z tworzyw sztucznych – 3,88 t, baterie – 1,93 t, elektroodpady – 21,26 t.
Cały dochód z zagospodarowania odpadów Partnerzy akcji przekażą na rzecz Seniorów z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział rejonowy Targówek.
Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, które po raz kolejny potwierdziło wartość idei pozytywnego działania Świątecznej Eko Pomocy.
 
Dziękujemy również partnerom akcji – firmom REMONDIS Sp. z o.o., REMONDIS Elektrorecykling Sp. z o.o. i PARTNER Sp. z o.o., a także Urzędom Dzielnicy Białołęka i Mokotów,  Biuru Administracji i Spraw Obywatelskich, Zarządowi Transportu Miejskiego, Straży Miejskiej m.st. Warszawy i Lasom Miejskim w Warszawie.