Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

Odbiór odpadów komunalnych w okresie Wielkanocy

Szanowni mieszkańcy, zamieszczamy informację dot. zmian w harmonogramach odbioru odpadów komunalnych związanych ze Świętami Wielkanocnymi (tj. 21 – 22.04.2019 r.) dla poszczególnych dzielnic zależnie od operatorów.
Dodatkowo informujemy o zmianach w funkcjonowaniu Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK-ów) oraz zbiórkach zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego realizowanego przez ElektroEko.
 
Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę LEKARO (Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Wawer, Wesoła)

Odbiór odpadów komunalnych dla wskazanych dzielnic (dla zabudowy wielorodzinnej), wypadający zgodnie z harmonogramem w dniu 22 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocy) zostanie przełożony na termin 23 kwietnia (wtorek).
 
Wszystkie zmiany – dotyczące zarówno zabudowy jednorodzinnej, jak i wielorodzinnej – są dostępne w indywidulanym harmonogramie zamieszczonym na stronie wykonawcy, dostępnym na stronie:
http://lekaro.pl/harmonogramy
 
Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę SUEZ Polska (Ursynów i Wilanów)

Mieszkańców wyżej wymienionych dzielnic zachęcamy do sprawdzenia zaktualizowanych harmonogramów zawierających zmienione daty odbiorów, znajdujące się na stronie:
https://miastosuez.pl/link/calendar/WAW8

Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę MPO (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Włochy, Wola, Targówek, Żoliborz)
 
Obiór odpadów przypadający na dzień 22 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocy) odbędzie się we wcześniejszym terminie– w sobotę 20 kwietnia.

Zachęcamy również mieszkańców do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się na stronie:
https://www.mpo.com.pl/harmonogram-odbioru-odpadow
 
Informujemy również, że 20 kwietnia 2019 r. (sobota) Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK-i) zlokalizowane przy ul. Płytowej 1 oraz przy ul. Zawodzie 1 będą nieczynne. W tym dniu także Mobilne Punkty Zbierania Odpadów Komunalnych tzw. MPSZOK-i nie będą przyjmowały odpadów od mieszkańców.
 
Informacje dotyczące harmonogramów i zasad funkcjonowania PSZOK-ów oraz MPSZOK-ów komunalnych dostępne są w zakładkach:

Informacja dla mieszkańców w zakresie korzystania z PSZOK
Informacja dla mieszkańców w zakresie korzystania z MPSZOK
 
Dodatkowo, informujemy że w sobotę 20 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, prowadzonego przez organizacje odzysku ElektroEko w wyznaczonych punktach Miasta z przyczyn logistycznych.
 
Więcej informacji dotyczących odbiorów, godzin oraz miejsc postoju znajduje się w zakładce
Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego
 


 
  

  

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.