Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

system gospodarowania odpadami komunalnymi

Od 1 stycznia 2019 r. wchodzi w życie system 5-frakcyjny. Nowe zasady segregacji odpadów w Warszawie będą wdrażane stopniowo. 
  
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

Odbiór odpadów komunalnych w okresie świątecznym 24.12 – 26.12.2018 r.

Szanowni mieszkańcy, zamieszczamy informacje dot. zmian w harmonogramach odbioru odpadów komunalnych w okresie świątecznym – tj. 24.12 –  26.12.2018 r. dla poszczególnych dzielnic zależnie od operatorów.
 
Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę LEKARO (Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Wawer, Wesoła)
Odbiór odpadów wypadający w dniu:
·        24 grudnia (Wigilia) – odbędzie się zgodnie z harmonogramem,
·        25 grudnia (pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia) – odbędzie się w dniu 24 grudnia,
·        26 grudnia (drugi dzień świąt Bożego Narodzenia) – odbędzie się w dniu 28 grudnia.
Harmonogramy znajdują sie na stronie 
Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę SUEZ Polska (Ursynów i Wilanów)
Firma uwzględniła w harmonogramach odbioru odpadów komunalnych okres świąteczny (tj. 24.12 – 26.12). Mieszkańców wyżej wymienionych dzielić zachęcamy do sprawdzenia zaktualizowanych harmonogramów zawierających zmienione daty odbiorów, znajdujące się na stronie:
https://miastosuez.pl/link/calendar/WAW8
Odbiór odpadów komunalnych w dzielnicach obsługiwanych przez firmę MPO (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Włochy, Wola, Targówek, Żoliborz)
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych przypadające w dniach 24.12 – 26.12.2018 r. dla wskazanych dzielnic zostały zaktualizowane. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się na stronie firmy:
https://www.mpo.com.pl/harmonogram-odbioru-odpadow