Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Krok po kroku

Od dnia 1 sierpnia 2014 r.  na terenie całej Warszawy obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. Mieszkańcy segregują odpady na trzy pojemniki.
 
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

Możliwe opóźnienia w odbiorach odpadów komunalnych z terenu Mokotowa i Wilanowa

Informujemy, że z powodu prowadzonych prac remontowych związanych z wymianą nawierzchni ulicy Zawodzie, w dniu 14 sierpnia (poniedziałek) mogą wystąpić opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych z terenu dzielnic Mokotów i Wilanów.

W toku prac remontowych na ul. Zawodzie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do bazy firmy SUEZ Polska i do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych, znajdujących się przy tej ulicy, co może skutkować opóźnieniami w odbiorach odpadów komunalnych.

Komunikat firmy SUEZ Polska.

Informacje na temat ewentualnych opóźnień w odbiorach odpadów (i terminy dodatkowych odbiorów) będą zamieszczane na stronie internetowej firmy SUEZ Polska: http://www.sitapolska.pl/

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.