Przejdź do komentarzy

Aktualności

« Wstecz

III edycja Targów Zero Waste - 24 listopada w godz. 11:00 - 18:00, ul. Czerska 8/10

Zachęcamy mieszkańców Warszawy do udziału w III edycji Targów Zero Waste, których celem jest promowanie postaw proekologicznych, bezodpadowego stylu życia oraz odpowiedzialnej konsumpcji.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 listopada w siedzibie wydawnictwa Agora przy ul. Czerskiej 8/10, w godzinach 11:00 – 18:00. Organizatorami jedynych tego typu targów w Polsce są Fundacja Alter Eko oraz Little Greenfinity.

W tegorocznej edycji będzie możliwość zapoznania się z ofertą blisko 50 stoisk promujących oszczędny i ekologiczny styl życia oraz propagujących idee bezodpadowe. Miasto st. Warszawa będzie tam również obecne na jednym ze stoisk. Na odwiedzających – zarówno dorosłych, jak i dzieci – przygotowano liczne wykłady, warsztaty, pokazy filmów tematycznych dot. bezodpadowego, oszczędnego oraz ekologicznego stylu życia czy pokazy kuchni w myśl idei „zero waste”.

Tegoroczne wydarzenie jest organizowane w trakcie Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów i zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

W czasie targów w godz. 11:00 – 15:00 odbędzie się również zbiórka elektroodpadów przy budynku wydawnictwa Agora – za oddane odpady czekają torby bawełniane z rysunkami Andrzeja Mleczki.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia:
www.targi-zerowaste.pl

 
  

  

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.