Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Krok po kroku

Od dnia 1 sierpnia 2014 r.  na terenie całej Warszawy obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. Mieszkańcy segregują odpady na trzy pojemniki.
 
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

25 listopada odbędą się Targi Zero Waste

Zachęcamy mieszkańców Warszawy do udziału w Targach Zero Waste, które odbędą się 25 listopada w godzinach od 11 do 18 w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10. Organizatorem Targów jest Fundacja Alter Eko i Little Greenfinity. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.
Podczas Targów, obok możliwości odwiedzenia licznych stoisk promujących oszczędny i ekologiczny styl życia, będzie można wziąć udział w warsztatach i wykładach poszerzających wiedzę m.in. o kompostowaniu, ponownym użyciu produktów czy odpowiedzialnej konsumpcji. Dodatkowo zaplanowano panele dyskusyjne, w jednym z nich udział weźmie Zastępca Dyrektora Biura Gospodarki Odpadami Komunalnymi. Targom towarzyszy zbiórka telefonów i „elektroodpadów”. Wstęp na targi jest bezpłatny, rejestracja obowiązuje w przypadku wybranych warsztatów, szczegóły na http://targi-zerowaste.pl/ 
Plakat