Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapoznaj się z polityką prywatności.Zamknij

Przejdź do komentarzy

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Krok po kroku

Od dnia 1 sierpnia 2014 r.  na terenie całej Warszawy obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. Mieszkańcy segregują odpady na trzy pojemniki.
 
Na stronie znajdziesz: aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wdrażania nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, dokumenty prawne określające ramy systemu, narzędzia ułatwiające złożenie deklaracji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne porady – jak dobrze segregować, jak założyć kompostownik i wiele innych.

 

Aktualności

« Wstecz

22 i 29 grudnia br. bez zbiórki „elektrośmieci” prowadzonej w punktach zbierania przez ElektoEko

Informujemy mieszkańców Warszawy, że w dwie ostatnie soboty grudnia bieżącego roku – czyli 22. oraz 29. nie odbędą się zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, prowadzone przez organizację odzysku ElektroEko w wyznaczonych punktach Miasta z przyczyn logistycznych.
 
Usługa bezpłatnego odbioru dużych elektrośmieci bezpośrednio z domu będzie działała bez zakłóceń.
 
Mieszkańcy, którzy chcą oddać „elektroodpady” do punktów zbierania jeszcze w tym roku mogą to zrobić w dniach: 8.12 oraz 15.12.2018 r.
 
Więcej informacji dotyczących odbiorów, godzin oraz miejsc postoju znajduje się w zakładce zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego